call تلفن : 1603613-0990

خدمات پس از فروش فروشگاه بانه

برای خرید هر یک از کالا های ما پیشنهاد می شود همان روز قیمت کالا را نهایی کرده و خرید نمایید . با توجه به تغیرات لحظه ای قیمت  ارز و دلار ممکن است قیمت کالا تغیر کند یا موجودی آن تمام شود.لطفا” بعد از تکمیل خرید با شماره های پشتیبانی تماس بگیرید.

چگونه از سالم بودن کالا اطمینان حاصل کنم؟

کالا هایی که برای شما ارسال می شوند حتما” توسط کارکنان ما تست می شوند . کالا به صورت کاملا” سالم برای شما ارسال می شود .در صورتی که می خواهید از اصالت و سلامت کالا اطمینان حاصل کنید می توانید سرویس کار وارد آورده و از جانب شما کالا را تست کند و اطمینان حاصل کند که سالم است و ساخت کشور اصلی سازنده است.کالا های ما گارانتی ندارد ولی در صورت درخواست مشتری گارانتی کالا با هزینه امکان پذیر است.گارانتی چند ساله ی شرکت های طرف قرار داد ما در تهران که دارای سرویس کار وارد در کلیه شهرستان های کشور می باشند. مشتری در هنگام خرید تا رسیدن کالا به دستش باید خانه باشد و پول اجناس را به صورت نقد همراه داشته باشد در غیر اینصورت کالا برگشت می خورد و در صورت ارسال مجدد هزینه ارسال به عهده مشتری است.

شرایط برگرداندن کالا

مشتریان حق دارند که اجناس را سالم  تحویل بگیرند به همین خاطر پیکی که کالا را می آورد برای شما تست انجام می دهد و کالا را بدون خط خوردگی به شما تحویل می دهد. در صورت وجود هر گونه مشکل در کالا مشتری می تواند ( با هماهنگی ما ) کالا را مرجوع کرده تا کالای دیگری برای وی ارسال کنیم. در صورتی که مشتری کالای نا سالم تحویل بگیرد هیچ مسئولیتی به عهده ما نخواهد بود.روش های بازپرداخت وجه در صورت توافق دو طرف هزینه شما به صورت کارت به کارت برگشت داده می شود.
روش های بازپرداخت وجه
در صورت توافق دو طرف هزینه شما به صورت کارت به کارت برگشت داده می شود.

پشتیبانی و گارانتی محصولات

"فروشگاه اینترنتی بانه نیاز با ارائه گارانتی‌های بی‌نظیر، به اطمینان شما از کیفیت محصولات ارائه شده می‌پردازد. تمامی محصولات بزرگ دارای گارانتی 5 ساله و محصولات ریز با گارانتی 18 تا 24 ماهه می‌باشند. این گارانتی‌ها نشان از اعتماد ما به کیفیت و عمر مفید محصولات است.
تیم پشتیبانی ما آماده پاسخگویی به سوالات شماست و در صورت بروز هر گونه مشکل یا نیاز به تعمیر و خدمات پس از فروش، شما را همراهی می‌کند. با اعتماد به گارانتی‌های بی‌نظیر فروشگاه بانه نیاز، می‌توانید با آرامش بیشتری از خرید خود لذت ببرید.
همچنین، اگر در خصوص گارانتی‌ها بیشتر اطلاعات نیاز دارید یا سوالی دارید، با تماس با بخش پشتیبانی، به راهنمایی و راهکارهای لازم دست پیدا خواهید کرد."
همه نیازهای شما در یک کلیک فاصله است!